نرم افزار عربی نوین

یاد گیری قواعد

یاد گیری قواعد

با استفاده از آزمون قواعد که مخصوص قسمت تجزیه و ترکیب آماده سازی شده است شما می توانید قواعد و تجزیه و ترکیب را با ساختاری منسجم تر و کامل تر با توجه به مقطع تحصیلی خود تجربه کنید و اشتباه های خود را شناسایی کرده و با استفاده از خطا یابی هوشمند نرم افزار نکات مربوط به اشتباه ها را کامل بیاموزید تا دیگر به مشکل بر نخورید.

آزمون قواعد

آزمون قواعد

در قسمت آزمون لغات نرم افزار با توجه به مقطع تحصیلی شما تعدادی کلمه برای شما انتخاب می کند و تعداد ترجمه های بیشتری را برای انتخاب شما قرار می دهد تا شما ترجمه هر کلمه را مشخص کنید. توجه داشته باشید در این قسمت شما هم می توانید ترجمه فارسی به عربی و هم ترجمه عربی به فارسی انجام دهید. پس از آزمون هم اشتباه ها به همراه ترجمه صحیح گزارش می شود.

آزمون قواعد

آزمون قواعد

شما می توانید تاریخچه نتایج آزمون های خود را به همراه اشتباهات و نکات در قسمت مربوط به آزمون قواعد یا آزمون لغات ببینید تا روند آموزشی خود را بهتر بسنجید و اشتباهات خود را به همراه نکات یادآوری کنید.

نرم افزار دارای یک ابزارک هم می باشد که به وسیله ی آن می توانید نکته ها و لغات عربی را در کنار صفحه نمایش خود داشته باشید و آن ها را بیاموزید.

ابزارک نکته و لغت

ابزارک نکته و لغت

طراح و برنامه نویس : سید علی متقی

لطفا سوالات و انتقاد ها و پیشنهاد های خود را با این ایمیل در میان بگذارید.

Samottaghi@Gmail.com

عربی نوین

 

دانلود نرم افزار با حجم ۳۳ مگابایت (قبل از نصب نرم افزار حتما پیش نیاز های نرم افزار را نصب فرمایید.)

حجم بالای نرم افزار به خاطر وجود جزوه های کامل آموزشی آن است.

برای نصب نرم افزار حتما طبق راهنمای کنار فایل نصبی که دریافت کرده اید عمل کنید تا به مشکلی برخورد نکنید.

 

پیش نیاز های نرم افزار :

دانلود Adobe Reader

دانلود فونت B Yekan برای نصب فونت آن را در پوشه Fonts در داخل Control Panel کپی کنید.

دانلود .net Framework 2  اگر از ویندوز Xp استفاده می کنید. نسخه ۲ آن را از لیست نصب کنید. در غیر این صورت نیاز به نصب نیست.

/ 0 نظر / 235 بازدید