سومین دوره جشنواره هنرهای نمایشی عربی

اسامی
دبیران برتر مقطع راهنمایی (متوسطه اول)

در
بخش عربی سومین دوره جشنواره هنرهای نمایشی

ردیف

نام و نام خانودگی

اداره

آموزشگاه

رتبه

 

1

فاطمه عجم زیبد

گناباد

یاس نبی(ص)

اول

الجمعة فی السّوق

2

زهرا قربانی

زهرا چری نژاد (کار مشترک)

قوچان

حضرت
  معصومه(س)

دوم

العبرة (قارون)

3

حسن مطابق

ناحیه 2

پیام غدیر

سوم

التّعارف

4

آرزو نصیری

احمدآباد

گوهری ملک آباد

سوم

قوّات الجیش

 

**************************

اسامی
دبیران برتر مقطع دبیرستان (متوسطه دوم) 

در
بخش عربی سومین دوره جشنواره هنرهای نمایشی

ردیف

نام و نام خانودگی

اداره

آموزشگاه

رتبه

نمایش

1

محمد احمدی یادگار

ناحیه 7

ترک زاده

اول

الشاب ّالبطل

2

سکینه پورعلی

ششتمد

حسن سدیدی

دوم

التلمیذة المثالیّة

3

ملیحه قوچانی -

مهین گندمکار (کار مشترک)

درگز

عفاف

زنده
  یاد غلامی

سوم

التلمیذ
  المثالیّ

 

**************************

با نهایت تقدیر و سپاس از دیگرهمکارانی که در سومین دوره ی جشنواره هنرهای نمایشی مشارکت
داشته اند:

خانم مهناز ایزدفر- سبزوار

خانم شهربانو دشتی - ناحیه 1 مشهد

خانم سکینه دولتخواه - درگز

خانم مریم رحیمی نژاد - تربت حیدریه

آقای علی ساجدی فر- گناباد

خانم فاطمه سلطانی - چناران

خانم حوریه سادات سیدین - ناحیه 1 مشهد

خانم اعظم کافی نیا - قوچان

خانم معصومه مبرّا- ناحیه 5 مشهد

خانم صدیقه موسایی- تربت حیدریه

خانم بی بی فاطمه موسوی - ناحیه 2 مشهد

آقای جواد نصراللهی - احمد آباد

و تشکر ویژه از کارشناسان محترم
تکنولوژی آموزشی ادارات، سرگروه های عزیز درس زبان عربی ادرات، مدیران و معاونین
محترم ادارات و آموزشگاه ها و همه کسانی که به نوعی در برگزاری این دوره از
جشنواره همکاری داشته اند. 

* دبیرخانه جشنواره هنرهای نمایشی (اداره آموزش و پرورش چناران)

* گروه آموزشی زبان عربی مقطع متوسطه اول استان خراسان رضوی

* گروه آموزشی زبان عربی مقطع متوسطه دوم استان خراسان رضوی

/ 1 نظر / 20 بازدید
استیکر تلگرام

با سلام خدمت شما دوست گرامی مطالب وبت خوب بود به وبلاگ منم سر بزنید یه وبلاگ پره استیکر تلگرام رایگان که برای همه ایرانیان عزیز گذاشته تا لذت ببرید ازش منتظرتونم ... با نظرتون خوشحالم کنید پایه تبادل لینک هم هستم ;) www.sticker.dde.ir www.stickertel.mihanblog.com